Caspian Trans

CT Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş uluslararası lojistik ve taşımacılık hizmetleri konusunda lider bir sağlayıcı olarak, forwarding, inşaat, petrol & gaz ve FMCG sektörlerinde hizmet vermektedir.

İletişim

CT LojistikCT Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş bir ya da daha fazla taşıma türü kullanılarak gerçekleştirilen taşımaya ilişkin konsolidasyon, depolama, elleçleme, paketleme veya dağıtım olduğu kadar, ilave işlemler ve danışmanlık dahil tüm hizmetler ile eşyanın gümrük beyanının yapılması, sigortalanması, kıymetli evrakın hazırlanması ve ödemenin tahsilatı gibi işlemleri de kapsayan hizmetlerin tamamını yapmaktadır.

Aynı zamanda fiili olarak tedarik zinciri yönetimi uygulamaları, taşıma, elleçleme ya da depolamaya ilişkin modern bilişim ve komünikasyon teknolojileri ile lojistik hizmetleri sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin esnekliğinin sağlanması amacıyla dış kaynak kullanımına gidebilmektedir.

CT Lojistik


CT Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş, uluslararası lojistik ve taşımacılık hizmetleri konusunda lider bir şirket olarak, inşaat, petrol & gaz ve FMCG sektörlerinde hizmet vermektedir.

CT Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş, 2001 yılından bu yana Gürcistan azerbaycan ve BDT Bölgelerinde demiryolu opertörlüğü yaparak 80 profesyonel personeli ile taşıma hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Hazar denizi içinde petrol kuruyük ve vagonların deniz yoluyla taşımasını yapmaktadır.

2013 yılında İstanbul şubesinin de açılmasıyla bulunduğumuz konumda muhtelif kargo türleri için çeşitli çözümler üretecek tecrübe ve uzmanlıkla Azak Denizi ve Ukrayna / Rusya iç suları dahil Karadeniz kıyıları gibi özel ticaret bilgisi gerektiren yerlerde lider firma olmuştur.