Caspian Trans

CT Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş uluslararası lojistik ve taşımacılık hizmetleri konusunda lider bir sağlayıcı olarak, forwarding, inşaat, petrol & gaz ve FMCG sektörlerinde hizmet vermektedir.

İletişim


CT Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş, uzman kadrosu ile özellikle göreceli olarak mal ve hizmetlerin ulaştırılmasındaki zorluk derecesi yüksek olan Rusya, Ukrayna, CIS ülkeleri, Orta Doğu ve Afrika şantiyelerinize en efektif nakliye çözümlerini sunar. Ağır parça taşımalarında, yılların getirdiği birikimin yanında, küçük hacimli yüklerinizin de, zamanında ve hasarsız olarak ulaştırılmasının önem ve farkında olan CT Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş, sadece Türkiye çıkışlı yüklerinizde değil, tüm dünyadan şantiyenize yapacağınız taşımalarda da, sizlere en uygun nakliye çözümlerini üretir.

Tüm dünyada aynı isimle hizmet veren zincir lojistik firmalarının aksine, CT Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş; bağımsız organizasyon yapısı sayesinde her bölgede yük cinsi ve taşıma yapısına göre birden çok acente ile ilişki içerisindedir. Yük cinsi, volümü ve taşıma şekline göre en uygun taşıma araç /acente ya da temsilcisini seçer ve yükünüzü en uygun süre ve en az maliyet ile şantiyenize ulaştırır.

Proje Taşımacılığı